Новые компании

Купити світлодіодну стрічку в Києві за доступною ціною

Сьогодні купити світлодіодну стрічку в Києві нескладно. Це унікальний товар користується великою популярністю, тому його можна зустріти на полицях як місцевих маркетів світлотехніки, так і в світовій мережі. Ці вироби представляють собою гнучку плату з діелектрика, на якій можна побачити діоди і необхідні електронні компоненти.

 Вони є хорошим інструментом для проектувальників і дизайнерів, адже дозволяють додати родзинку в домашній інтер´єр, розширити простір, забезпечити рівномірне, якісне освітлення.

LED стричка

Різні типи діодной світлотехніки можуть мати різні типи кристалів і їх кількість. Так, при бажанні можна купити моделі з одним рядом діодів або ж двома рядами.

Led стрічка в Києві: основні види та особливості

Сучасні виробники пропонують різні типи світлодіодних стрічок. Виходячи з різних параметрів вони діляться на:
 

  • рішення на основі, що самоклеїться і варіанти без клейового кулі;

  • звичайні вироби і з підвищеним захистом від пилу і вологи для експлуатації поза приміщеннями;

  • монохромні підсвічування, які можуть висвітлювати теплим, нейтральним або холодним білим світлом або ж барвисті RGB рішення, забезпечені кристалами трьох базисних квітів, що дозволяють отримувати найрізноманітніші відтінки.

Led стрічка в Києві відрізняється хорошою енергоефективністю. Вона споживає мінімум електроенергії, забезпечуючи при цьому достатній для гарного освітлення світловий потік. Асортимент діодних товарів досить широкий. Різні рішення мають різне енергоспоживання, що дозволяє вибрати товар як для декоративного підсвічування, так і для повноцінної заміни освітлювальних приладів.

Для монтажу цих виробів не потрібне спеціальне обладнання та навички. Клейка основа дозволяє розмістити стрічку в будь-яких, навіть самих важкодоступних місцях. До головних переваг даних товарів можна віднести:

  • високу енергоефективність (при мінімальному споживанні електроенергії організовується достатній світловий потік);

  • можливість вибору кольору світіння;

  • тривалий термін експлуатації (до 50 тисяч годин);

  • гнучкість (стрічка легко приймає будь-які форми, що дозволяє повторювати контури конструкцій);

  • екологічна безпека (вироби не містять ртуть та інші шкідливі елементи).

Купити диодную стрічку в Києві з мінімумом зусиль

У Києві купити диодную стрічку за мінімальною ціною швидко і зручно можна на сайті LED-Storm. Компанія пропонує продукцію відомих торгових марок з різних куточків світу. Це надійні, якісні товари, які стануть відмінним доповненням будь-якого інтер´єру та екстер´єру. Варіанти для вуличного використання відрізняються підвищеним рівнем пиловологозахисту і герметичністю кристалів.

В асортименті магазину можна відшукати як малопотужні рішення, так і світлодіодні стрічки високої потужності, що дозволяє як організувати підсвічування декору, так і забезпечити якісне, рівномірне освітлення.

Нет комментариев к данной статье.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии к статьям!