Новые компании

Обслуговування кондиціонерів – запорука їх якісної роботи

Головне завдання будь-якого кондиціонера полягає у створенні приємного мікроклімату у приміщенні. Проте техніка не спроможна виконувати всі свої функцію у належному вигляді без спеціалізованого догляду.

Профілактика кондиціонера допоможе підтримувати обладнання у належному вигляді, не створювати дискомфорту. Для цього необхідно регулярно здійснювати обслуговування кондиціонера.

Як часто потрібно проводити чистку кондиціонерів?

Обслуговування систем кондиціонування – це процес перевірки показників та деталей й при необхідності їх виправлення згідно з чинними нормами. Також в дану послугу входить і прочистка кондиціонера.

Вся техніка такого плану потребує обслуговування хоча б один раз у рік. Але практично всі спеціалісти стверджують, що здійснювати то кондиціонера необхідно двічі на рік перед отеплювальним сезоном й після його завершення.

обслуговування та ремонт кондиціонерів

Доведено, що під час роботи у внутрішній частині обладнання збирається багато бруду. А також системи кондиціонування потребують заправки фреону, адже при постійному використанні його кількість буде лише скорочуватися.

Оскільки практично кожен кондиціонер можна використовувати протягом всього року необхідно обслуговування та ремонт кондиціонерів проводити регулярно. Якщо цього не робити, то якість і термін роботи даної техніки стрімко буде скорочуватися. Забруднені фільтри можуть негативно вплинути на здоров’я людини.

Обслуговування кондиціонерів на професійному рівні

Сервіс кондиціонерів «Чисте повітря» здійснює технічне обслуговування даної техніки на професійному рівні. Однією з послуг компанії є чистка кондиціонера парогенератором.

Почистити кондиціонер необхідно, якщо:

  • прилад не гріє й не охолоджує повітря;

  • у приміщенні відчутно неприємний запах який поступає з кондиціонера;

  • внутрішній блок виділяє рідину,  зовнішній обмерзає;

  • виникають проблеми зі здоров’ям: алергічні реакції, захворювання верхніх дихальних шляхів й так далі.

обслуговування кондиціонерів

Майстер з обслуговування кондиціонерів в ході діагностики перевірить з’єднання всіх проводів, здійснить огляд внутрішнього та зовнішнього блоків. Виявити проблему самостійно без допомоги спеціалістів досить важко. Сервіс кондиціонерів ціна обійдеться значно нижче ніж вартість нового обладнання. Саме тому, краще своєчасно здійснювати дії щодо обслуговування системи кондиціонування й не переплачувати.

Нет комментариев к данной статье.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии к статьям!