Новые компании

Продаємо квартиру у Львові самостійно, минаючи агентства і посередників

Продавати житло самотужки досить складно. Однак це дозволяє самостійно контролювати всі етапи угоди, економлячи на посередницьких послугах. Але продавець повинен бути готовим, що процес затягнеться на тривалий час. В першу чергу це пов‛язано з особливостями чинного законодавства, що встановлює правила реалізації нерухомого майна. Тільки чітко оцінивши власні знання і сили можна продати квадратні метри за вигідною вартості. В іншому випадку розраховувати на позитивний результат не варто.

Готуємо житло і документи до продажу

Якщо підготовка кімнат у квартирі обмежена дрібним або капітальним ремонтом, то збір документів може викликати певні труднощі. При цьому якщо своєчасно не підготувати весь пакет документації то, навіть знайшовши потенційного покупця, не варто чекати що угода пройде швидко. Тому, перш ніж подавати оголошення про продаж в засоби масової інформації потрібно перевірити наявність усіх документів на житло. Часто деякі довідки вже втратили термін своєї дії, і їх доведеться оновити.

Перед пошуком першого покупця у Львові обов‛язково підготуйте наступну документацію:

 • Свідоцтво, яке підтверджує реєстрацію прав власності продавця на реалізований об‛єкт нерухомості. Зазвичай це правовстановлюючий документ, що підтверджує права власника житла на повне розпорядження об‛єктом, в тому числі продаж.

 • Документи здатні підтвердити особу продавця і всіх власників, які претендують на реалізовану житлоплощу. Це стосується і неповнолітніх дітей, які мають законі права на квартиру.

 • Технічний паспорт на житлоплощу, виданий в бюро технічної інвентаризації.

 • Якщо квартира продається подружньою парою, буде потрібно свідоцтво про укладення шлюбу. Також буде потрібно письмова згода одного з подружжя. Хоча останній пункт не є обов‛язковим, якщо квартира не є спільно нажитим у законному шлюбі майном.

 • Дозвіл опікунських органів, якщо у квартирі прописані діти, які не досягли повнолітнього віку.

 • Виписка відповідно до даних будинкової книги, в якій вказані всі прописані на житлоплощі особи.

У підготовку нерухомості до продажу входить не тільки поліпшення зовнішньої складової житла, а й переїзд всіх членів сім‛ї на нове місце проживання. Набагато простіше продавати нерухомість, де ніхто не прописаний. При цьому покупці швидше погоджуються купувати вільне житло, ніж чекати поки будуть, улагоджені всі офіційні питання.

Рекламуємо свою житлоплощу

Щоб швидко знайти першого клієнта у Львові потрібно розповісти про продаж житла якомога більшій кількості потенційних покупців. При цьому можна провести як безкоштовну, так і платну рекламну компанію. Це можуть бути тематичні газети та журнали, дошки оголошень, радіо і телебачення і природно всесвітня павутина інтернет. Але перед цим потрібно зробити якісні фотографії всіх житлових і нежитлових приміщень. Це вигідно доповнить грамотна складений текст оголошення, який обов‛язково повинен містити наступну інформацію:

 • кількість приміщень у квартирі;

 • загальна і корисна площа нерухомості;

 • розмір кожного окремо взятого приміщення;

 • наявність комори, балкона або лоджії;

 • місце розташування будинку і поверх розміщення квартири;

 • найближчі зупинки громадського транспорту;

 • контактні дані продавця.

Якщо ви вирішили продати квартиру у Львові рекомендуємо ДІМ РІА. Тут працює програма перевіреного житла, завдяки якій власник нерухомості може викликати інспектора для перевірки документів і фільмування об‛єкта панорамною камерою. З огляду на те, що перевірені оголошення користуються особливою популярністю — це прискорить угоду з нерухомим майном. DOM.RIA №1 серед сайтів, що конкурують на території України на ринку нерухомості. Він надає тільки свіжу і правдиву інформацію.

Укладаємо договір

Щоб договір мав юридичну силу, його запевняють у нотаріуса. Якщо ваш досвід в складанні юридичних документів дорівнює нулю, то доцільно довірити відповідальне питання фахівцеві. Тільки професіонал зможе вказати на помилки та не допустити, щоб продаж житла призвів до небажаних наслідків.

Складаючи договір, обов‛язково приділіть увагу реквізитам, що вказуються обома зацікавленими сторонами угоди:

 • вартість реалізованих квадратних метрів;

 • точна адреса і технічні дані нерухомості;

 • способи та терміни передачі заздалегідь обумовленої суми грошей;

 • на кого покладено витрати по офіційному оформленню угоди;

 • терміни, протягом яких колишній власник квартири повинен звільнити житлоплощу;

 • час і особливості складання акту прийому-передачі реалізованого об‛єкта.

Як видно самостійний продаж квартири у Львові цілком можливий. Звичайно, доведеться запастися терпінням і часом, щоб знайти покупця який погодиться на всі ваші умови. Однак якщо підійти до дорогої операції відповідальна, то шанси продати квадратні метри за вигідною ціною дуже хороші.

Нет комментариев к данной статье.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии к статьям!